Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general saga
Discuție deschisă în Contabilitate în general

saga

ce program de contabilitate imi recomandati, as vrea un program in care sa fac notele contabile?saga vi se pare ok pt cineva care vrea sa tina contabilitate acasa?
Eu folosesc Saga si sunt multumit de el
Subscriu. Foarte bun Saga! Cumparati-l (cu licenta deci) si nu va doare capul pentru nici o modificare. Evident puteti tine cate firme doriti.
Succes!
da ...saga e foarte accesibil, usor de folosit !
merita banii !
aveti cumva un manual de utilizare pt saga ?mi l-am cumparat dar nu prea imi iese sa il folosesc
Manualul de utilizare il gasiti in casuta "ajutor".....in program. O zi buna! si spor la treaba!