Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pot sa ma reprezint singur
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pot sa ma reprezint singur

pot sa ma reprezint singur intrun proces de divort?daca da ce masuri trebuie sami iau ?

P.S.multumesc celor care mi-au raspuns la celelalte intrebari!!!
:D Singur va puteti apara (nu reprezenta ), insa...vine cea de-a doua intrebare...."ce masuri trebuie sa-mi iau?"...=D>si aici va trebuie avocat. Sau cel putin incercati sa va sfatuiti cu unul care sa va spuna cam ce ar trebui sa faceti, asta daca nu va permiteti sa angajati pe cineva sa va asiste.
Cu stima
av.M.Hornea
Aveti dreptul de a va apara singur.Cum?Depinde de speta...