Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... poprire cont (2)
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

poprire cont (2)

si in situatia asta ce am de facut ptr ca sunt bulversat.Unde trebuie sa merg ca sa rezolv aceasta situatie.
Care situatie, ca nu explicati nimic??
burceatraian a scris:

si in situatia asta ce am de facut ptr ca sunt bulversat.Unde trebuie sa merg ca sa rezolv aceasta situatie.

burceatraian incearca sa iti postezi problema in acelasi fir de discutie,
du-te la mesajul postat initial si la ultima postare da-i un Raspunde sau Citeaza.
www.avocatnet.ro/content/for...