Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Traducere in lb romana a produsurilor
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Traducere in lb romana a produsurilor

Buna ziua,
sunt revanzator de produs IT, distribuitorul din Bucuresti de la cine cumpar marfa nu are traducere in lb romana pt toate produsele ce cumpar de la ei.
Intrebarea mea: ar trebui sa-mi vinda direct cu traducerile lipite pe produs? sau caut eu si ma descurc cum pot?
Distribuitorul in Romania - nu conteaza de unde este el, important este locul unde le vinde - trebuie sa aiba traducerea.