avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ªantaj, partea a doua
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ªantaj, partea a doua

e clar- nu ne mai facem bine la prezidentiale,nu am avut pe gigi cu flota,urmeaza fanel cu santajurile?daca primul e ridicol,al doilea nu cred,ii e mila de el sa munceasca munca de barbat,de aceea vine cu smecherii,mai bine luam masuri cat nu e prea tarziu.
Ultima modificare: Miercuri, 3 Noiembrie 2010
ContSters61465, utilizator

Alte discuții în legătură

Reluare somaj dupa ccc fluturas2010 fluturas2010 buna ziua, as dori sa imi reiau somajul dupa 2 ani de ccc si astazi am mers la ghiseu si doamna de acolo mi-a dat o lista cu actele necesare pentru depunerea ... (vezi toată discuția)
Ex-premierul adrian nastase, condamnat la 2 ani de inchisoare cu executare Roland Mindrila Roland Mindrila Ce parere aveti despre legalitatea sentintei? Detalii pe link-ul: http://static.luju.ro/files/2012/ianuarie_2012/30/minuta_nastase.pdf (vezi toată discuția)
Inselaciune sau nu? BogdanMo BogdanMo Acum 2 luni m-am angajat la o firma. La semnarea contractului de munca, mi s-a spus ca salariul va fi de 8.5mil si ca acest contract este pe perioada ... (vezi toată discuția)