Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ªantaj, partea a doua
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ªantaj, partea a doua

e clar- nu ne mai facem bine la prezidentiale,nu am avut pe gigi cu flota,urmeaza fanel cu santajurile?daca primul e ridicol,al doilea nu cred,ii e mila de el sa munceasca munca de barbat,de aceea vine cu smecherii,mai bine luam masuri cat nu e prea tarziu.
ContSters61465, utilizator