Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... BO investite - debit achitat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

BO investite - debit achitat

o anumita banca la care aveam un credit a investit cu formula executorie un numar de bilete la ordin. intre timp am achitat creditul respectiv, dar banca a ramas cu BO emise de societate si investite cu formula executorie. cum as putea sa intru in posesia acelor bilete sau sa le scot pe pe cont, nu stiu cum sa zic.
va multumesc anticipat.
Faceti o cerere catre banca. In caz de refuz de predare, desi eu nu cred ca vor face asta, ii actionati in instanta. Atasati chitantele de plata.