Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal - schimbare sediul social din BUC --Ilfov
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal - schimbare sediul social din BUC --Ilfov

buna ziua
va rog sa ma ajutati cu procedura de schimare a Revisalului, respectiv a decl pt comision in cazul in care firma si-a mutat sediul social din Bucuresti in ilfov. Unii imi spun ca pe parola veche pe care o am de la BUC pot sa depun in continuare in revisal care este un program unic pt toate judetele; altii imi spun ca firma este blocata electronic pe BUC si pt o parola noua la Ilfov as putea astepta chiar si 2 ani........
Nu stiu ce sa mai cred, nici cei de la ITM nu mi-au dat un raspuns clar............
Trebuie sa solicitati o noua parola de la ITM Ilfov ... nu se obtine asa de greu cum v-au spus altii.
Este aceeasi procedura ..... problema cu Revisal-ul este mai simpla.... complexa este cea cu depunerea declaratiilor pana se face transferul dosarului de la Buc la Ilfov.