Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... RADIERE AUTO
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

RADIERE AUTO

CARE ESTE DURATA DE "VIATA" MAXIMA A UNEI MASINI (DACIA. DE EXEMPLU ) DUP ACRE ACEASTA POATE FI RADIATA .
NU MAI AM NICI MASINA NICI ACTELE EI .
In ceea ce priveste radierea unui autovehicol inexistent si fara acte gasiti aici cateva raspunsuri: [ link extern ]
Cateva detalii despre o problema similara gasiti si aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

L.C.
Laura Ciobeica, moderator