Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Subiecte examen admitere barou pt cei definitivati in ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Subiecte examen admitere barou pt cei definitivati in alte profesii

Stie cumva cineva subiectele date in februarie la examenul de admitere pt cei definitivati in alte profesii juridice??????? Eu nu imi aduc aminte sa le fi vazut pe undeva dar poate nu am cautat bine. Cred ca s-au dat si spete. Dar daca la stagiari le gasesti pe site-ul UNBR , la cei din alte profesii juridice SILENZIO STAMPA
Cine stie ceva - rog sa posteze
Rog administratorii sa sterga postul - nu am verificat si deja exista pe forum .

Multumesc