Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere barou

Imi poate cineva da subiectele ce au fost date la admiterea din februarie anul acesta pentru cei ce sunt definitivati in alte profesii juridice? Multumesc
IULIANA, vezi ca mai este un subiect intitulat ADMITERE BAROU 2010, cred ca de acolo vei afla mai repede.
Buna!
Uite, aici poti sa gasesti grilele din februarie: [ link extern ]
Multumesc diana, dar pe site ul UNBR ului nu se gasesc decat grilele pentru examenul de primire in profesie pentru dobandirea calitatii de avocat stagiar, nu si subiectele pentru cei care sunt definitivi in alte profesii.