Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Consilierul juridic expert in proiecte europene
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Consilierul juridic expert in proiecte europene

"ghidul solicitantului" mentioneaza faptul ca -Consilierul juridic implicat în echipa de management a proiectului trebuie să fie consilier juridic definitiv si
să fie membru al unei asociatii profesionale a consilierilor juridici. Am 2 intrebari:
-cum pot fi membru unei astfel de asociatii ?
-pot fi CJ definitiv dupa 2 ani?
Buna ziua,
Intrati pe acest site - [ link extern ] .
Eu sunt consilier juridic definitiv, dupa ce am sustinut un examen organizat de Liga Consilierilor Juridici din Constanta.