Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... solutia dosarului
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

solutia dosarului

imi puteti indica site-ul pe care se poate verifica on-line solutia unui dosar? ( ecris?)
In cazul il care se formuleaza apel, recurs impotiva acestei solutii, numarul de dosar ramane acelasi sau se atribuie un alt numar de catre instanta superioara?
Pt. solutia dosarului: ecris. Dar cel mai sigur e sa vezi condica, se intampla sa nu fie acelasi rezultat pe net ca la condica:O
www.just.ro si clik pe "Portalul instantelor de judecata".

imi puteti indica site-ul pe care se poate verifica on-line solutia unui dosar? ( ecris?)
In cazul il care se formuleaza apel, recurs impotiva acestei solutii, numarul de dosar ramane acelasi sau se atribuie un alt numar de catre instanta superioara?

La instanţa de apel şi la instanţa de recurs se formează un nou dosar la care se ataşează separat dosarul primei instanţe şi, după caz, al instanţei de apel. Asadar vor avea un nou numar