Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Verificare dosar
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Verificare dosar

Buna Ziua!
Cum pot verifica solutia data intr-un dosar in Spania? Exista acolo un portal ca cel de la noi cu toate instantele sau ceva asemanator? Ma intereseaza o solutie on-line....
Multumesc
=D> Cu siguranta ca exista. [ link extern ] /
Multumesc pentru raspuns dar nu este ceea ce caut. Vreau sa verific un dosar de la Audiencia Nacional, de exemplu.
Incercati sa solicitati relatii de la Ministerul de Externe sau de la Ambasada Romana(inclusiv pe net) , daca nu aveti alte puncte de reper.
Succes !