avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1374 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Verificare dosar
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Verificare dosar

Buna Ziua!
Cum pot verifica solutia data intr-un dosar in Spania? Exista acolo un portal ca cel de la noi cu toate instantele sau ceva asemanator? Ma intereseaza o solutie on-line....
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Radu Gabrian , Mediator 01:30, 26 Ianuarie 2012
=D> Cu siguranta ca exista. [ link extern ] /
Multumesc pentru raspuns dar nu este ceea ce caut. Vreau sa verific un dosar de la Audiencia Nacional, de exemplu.
Incercati sa solicitati relatii de la Ministerul de Externe sau de la Ambasada Romana(inclusiv pe net) , daca nu aveti alte puncte de reper.
Succes !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot sa aflu o hotarire judecatoreasca? juheress juheress buna seara. exista vreo posibiltate de a afla informatii despre o hotarire judecatoreasca on-line? ar fi acest site: http://portal.just.ro/Index.aspx, dar nu ... (vezi toată discuția)
Solutia dosarului baruh baruh imi puteti indica site-ul pe care se poate verifica on-line solutia unui dosar? ( ecris?) In cazul il care se formuleaza apel, recurs impotiva acestei ... (vezi toată discuția)
Viza online NedelcuCarmen NedelcuCarmen Buna ziua! Matusa mea primeste ajutor de somaj din Spania si trebuie sa mearga sa puna viza periodic. Am inteles ca se poate acest lucru si on-line si nu ... (vezi toată discuția)