Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... pot infiinta i.i. daca detin un certificat de ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

pot infiinta i.i. daca detin un certificat de producator agricol ?

nu am nicio calificare, am un certificat de producator agricol, pot sa-mi infiintez o intreprindere individuala ?
Se poate.
Aveti o calificare: sunteti producator agricol, stiti sa produceti in agricultura.
Este o calificare ca oricare alta.
Succes.