Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensia alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensia alimentara

sunt divortata de multi ani si am copiii cu mine.In urma cu 10 ani copiilor li s-a stabilit pensie alimentara,care este depozitata in sucursala C.E.C.De patru ani nu am verificat,dar acum am fost pentru ascoate ceva bani si mi sa spus ca de un an nu a mai intrat nimic in cont.Tatal spune ca lui i-au fost opriti banii incontinuare,ca nu stie nimic.Este posibil ca C.E.C-ul sa fi returnat banii,nemaifiind efectuate operatiuni.Va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns,nu ma aflu in tara si nu am alta cale de-a afla.MULTUMESC
Nu prea avem noi cum sa va ajutam. |Trebuie mers "pe firul banilor", care pare ca s-au pierdut intra firma sotului si CEC. Numai de la ei puteti afla ce s-a intamplat.