Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

penal

cum se stabilesc consecintele deosebit de grave in cazul concursului de infractiuni. depinde de felul infractiunii -de rezultat de pericol?
in cazul concursului de infractiuni nu se cumuleaza prejudiciile fara deosebire daca infr este de pericol sau de rezultat
multumesc.