avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 740 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... INREPRINDERE INDIVIDUALA IN SPANIA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

INREPRINDERE INDIVIDUALA IN SPANIA

buna ziua as dori si eu sa stiu daca este valabila o intreprindere individuala deschisa in romania in spania pot face ca firma sa functioneze si in spania?
va multumesc ce pasi ar trebui urmati?
Depinde de legislatia statului in care doriti sa functionati.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare firma si fonduri pentru dezvoltare tothy tothy Buna ziua! Am 20 de ani si as dorii sa infiintez o firma cu sere de flori. Am un teren de cca. 20mp la tara. Ce am de urmat pentru a infiinta firma? Eventual ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma lory_cki lory_cki buna ziua, doresc sa infiintez un magazin de haine (second-hand) si in acest sens as dori sa stiu pentru ce entitate economica ar trebui sa optez ... (vezi toată discuția)
Incepere activitate intreprindere individuala frozzzen frozzzen Buna ziua. Doresc sa deschid o intreprindere individuala cu profil ,,atelier tamplarie''. Va rog sa-mi spuneti daca, in conditiile in care inchiriez utilajele ... (vezi toată discuția)