Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pensie limita de varsta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pensie limita de varsta

Ce trebuie facut ? Incepand din momentul in care omul se hotareste ca vrea sa si depuna dosarul pentru limita de varsta.
Face cerere iar unitatea ii intocmeste si depune dosarul de pensie. Contractul de munca va inceta la data primirii deciziei de pensie.
~ Conținut șters la cerere ~