Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fise de post

Buna ziua,

Am nevoie de modele fise post pentru Inginer Telecomunicatii si Tehnician Telecomunicatii. Ma poate ajuta cineva?

Multumesc frumos!
Denumirea postului: Inginer telecomunicatii

Codul COR: 214406

Titularul postului:

Scopul postului ,activitati principale si responsabilitati :
Inginerul de telecomunicatii functionarea tehnica în cadrul sistemelor de telecomunicatii.

ATRIBUŢIILE POSTULUI
sa supravegheze operatiunile tehnologice din telecomunicatii,
sa rezolve plângerile
sa planifice actualizarea si dezvoltarea în continuare a sistemelor de telecomunicatii.

DESFASURAREA ACTIVITATII
În medii de lucru care nu ridica probleme deosebite.

RESPONSABILITÃŢILE POSTULUI DE MUNCÃ
În raport cu aparatura şi materialele utilizate:
tehnologia informatizata
alte echipamente de birou.

CERINTELE POSTULUI
Studii necesare:
liceul cu diploma de bacalaureat, preferabil studii superioare, o facultate de ingineri,

APTITUDINI ªI DEPRINDERI NECESARE:
aptitudini de organizator,
sa lucrati sistematic
sa aveti cunostinte de tehnologie

CONDIŢIILE POSTULUI DE MUNCÃ

Program de lucru: