Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Agentie Imobiliara-Step By Step
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Agentie Imobiliara-Step By Step

Buna ziua oameni buni.Poate s-a mai vb despre asta pe aici dar credeti-ma ca am citit tot si nu mi-am putut face o idee.eu am o firma de constructii in cu care activez pe teritotiul a doua tari,spania si portugalia.acum m-ar interesa sa imi fac o agentie imobiliara in romania,dar nu stiu mare lucru despre asta.daca cineva ar fii dispus sa imi scrie pasii ce trebuie indepliniti(adica,acte necesare,autorizatii,ce ocupatie trebuie sa aiba personalul)as fii dispus sa si ii platesc o suma de bani pt aceste informatii complete.va multumesc.salutari,Bogdan Bura
~ Conținut șters la cerere ~
Gasiti aici tot ce va trebuie.
www.avocatnet.ro/content/for... >
Salut

Deocamdata nu sunt conditii speciale privind infiintarea unei agentii imobiliare, ....dar,....vor aparea in ceea ce priveste calitatea asociatilor si a administratorilor. Referitor la personal, momentan, nu exista restrictii, ...dar....

actele necesare infiintarii le puteti gasi in varianta completa pe www.onrc.ro