Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Oferta serioasa de munca sau inselatorie?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Oferta serioasa de munca sau inselatorie?

firma [EDITAT], cica plateste lumea intre 5 si 25 lei pe zi pt completare de formulare pt publicitate, dar inainte se cere 169 ron pt a trimite un cd cu aceste formulare si adrese, mie imi suna a teapa. Cine stie ceva, sa lase mesaj aici
Multumesc anticipat
ContSters20980, utilizator
E teapa curata! Nu v-ati prins dupa cum va cere atatia bani inainte? Si pe internet.... fara adresa, fara nume...fara identitate.
Tineti-va departe de acest gen de anunturi publicitare. In general toate cele care va cer bani inainte...!
intocmai, la asta m-am si gandit, de obicei unde mi se cer banii, nu ma bag, va dau perfecta dreptate, la acest lucru m-am gandit si eu.