Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa post urgent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa post urgent

am si eu nevoie urgenta de o fisa post inginer sef santier constructii multumesc:live_maz@yahoo.com
Contacteaza-ma intr-un mesaj privat si cred ca te pot ajuta, nu cred ca am voie sa postez aici un link catre fisa, si nici direct in mail nu o pot trimite fara sa discut intai cu tine despre particularizarea ei...B-)
Buna ziua.
As avea si eu nevoie de fisa postului pt referent/inspector r-u si responsabil cu protectia mediului. Va multumesc.
Adresa mea de mai leste loveaur2001@yahoo.com.
loveaur2001, utilizator