avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa post urgent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa post urgent

am si eu nevoie urgenta de o fisa post inginer sef santier constructii multumesc:live_maz@yahoo.com
Cel mai recent răspuns: loveaur2001 , utilizator 11:14, 22 Noiembrie 2007
Contacteaza-ma intr-un mesaj privat si cred ca te pot ajuta, nu cred ca am voie sa postez aici un link catre fisa, si nici direct in mail nu o pot trimite fara sa discut intai cu tine despre particularizarea ei...B-)
Buna ziua.
As avea si eu nevoie de fisa postului pt referent/inspector r-u si responsabil cu protectia mediului. Va multumesc.
Adresa mea de mai leste loveaur2001@yahoo.com.
Ultima modificare: Joi, 22 Noiembrie 2007
loveaur2001, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urgent fisa post sef echipa, daca se poate in domeniul constructiilor Eveline I Eveline I Am nevoie urgent de o fisa post pentru SEF ECHIPA , daca se poate in domeiul constructiilor, daca nu orice domeni , ptr o adaptare ulterioara. Adersa de e mail ... (vezi toată discuția)
Fisa postului RODICELI RODICELI Buna ziua! Am rugamintea sa-mi trimiteti modele de fisa postului pentru urmatoarele categorii de personal: - operator introducere, validare si prelucrare ... (vezi toată discuția)
Cereri fise de post Daniela2172 Daniela2172 pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am. (vezi toată discuția)