Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... accesare fonduri nerambursabile pt. PFA in domeniul ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

accesare fonduri nerambursabile pt. PFA in domeniul service , prestari servicii

am si eu unPFA cu profil reparatii utilaje,auto,stivuitoare,tractoare,etc. Sediul PFAului este pe apartamentul in care locuiesc,si punctul de lucru este ambulant.As putea sa accesez fonduri nerambursabile de la UE daca fac un punct de lucru fix,cu finantare de 100%,si ce ar implica acest lucru
Lamuri referitoare la problema care va intereseaza puteti solicita de la Agenţia de Dezvoltare Regionala de care apartine localitatea dvs
Persoanele Fizice Autorizate (si formele de organizare asimilate) sunt eligibile numai in mediul rural pentru a primi finantare nerambursabila in domeniul dvs.

Finantarea de 100% este accesibila numai microintreprinderilor din mediul urban.
Holda Finance, Consultant credite si finantari