Forum Discuţii juridice Executare silită BILET LA ORDIN AVALIZAT
Discuție deschisă în Executare silită

BILET LA ORDIN AVALIZAT

AM SEMNAT UN BILET LA ORDIN AVALIZAT PE PERSOANA FIZICA CATRE O FIRMA .FIRMA RRESPECTIVA NU MI-A EMIS FACTURI SI MA EXECUTAT CA PERSOANA FIZICA IN BAZA BILETULUI IN URMA UNEI ADRESE PE CARE AM EMISO CATRE EI PRECUM CA NU SI-AU FACUT TREABA ASA CUM TREBUIE SI CA URMARE VOR TREBUI SA REFACA LUCRAREA SAU II VOM RETINE CONTRAVALOAREA ACEASTA NOTIFICARE AM TRIMISO IN URMA NOTEI DE RECEPTIE PRIMITA DE LA BENEFICIAR PRECUM CA VA TREBUI REFACUTA TOATA LUCRAREA PE CHELTUIALA NOASTRE RECEPTIA TREBUIA SA SE FACA IN NOIEMBRIE 2009 SI SA FACUT LA SFARSITUL LUI MARTIE 2010 TIMP IN CARE NEA EXECUTAT CA PERSOANA FIZICA MENTIONEZ FAPTUL CA NU A VRUT SA EMITA FACTURI SI SA SEMNEZE CONTRACT DETIN TOATE NOTELE DE RECEPTIE DATE DE CATRE BENEFICIAR VA ROG URGENT AM POPRIRE DE 1/3 DIN SALARIU
Faceti contestatie la executarea silita cu suspendarea executarii silite in procedura de urgenta pe ordonanta presidentiala;
Se introduce inatai contestatia la executarea silita;
Pt suspendare executare silita se plateste cautiune de 10% din valoarea sumei contestate;
SUMA CONTESTATA ESTE DE 6000 RON DAR DE DAT CU ONORARIU EXECUTOR 10000 CIT ESTE CAUTIUNEA AVAND IN VEDERE CA SAU POPRIT DEJA 4300
@costin_mihai

:offtopic:Va rog sa evitati scrierea in exces cu litere mari de tipar.Editati-va mesajele postate, pe acest aspect.

Regulamentul de postare in forum, interzice acest lucru, mesajul riscand sa fie sters.

Multumesc frumos.
ok am inteles imi cer scuze nu am stiut