Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general win mentor
Discuție deschisă în Contabilitate în general

win mentor

Stie cineva cum se foloseste winmwntor pentru productie, mai exact cum se introduce retetarul?
Va dati seama ca nu se poate explica pe forum. Programul are manual de utilizare iar producatorul programului, Th Invest Iasi, ofera tot sprijinul!
Incercati pe forumul winmentor. Gasiti solutii la foarte multe probleme !
MIHAIELA-GABRIELA SERBAN, Contabil