Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Bibliografie examen grefieri
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Bibliografie examen grefieri

sunt noua pe forum si as vrea sa va intreb daca pt admiterea sng invatati dupa subiectele existente , tematica 2010 cred ca s-a dat in februrarie dupa aceste subiecte.
Da este buna tematica iar subiectele trebuie luate orientativ deoarece nu se stie inca ce tip de examen va fi grila sau clasic.In septembrie se va afisa pe siteul www.unbr.ro tematica si subiectele pentru examenul din luna noiembrie 2010.
Atunci vom sti exact ce si cum.......;)
@satelix
User-ul a intrebat,din cate am inteles, despre admiterea la SNG (Scoala Nationala de Grefieri),nu de Barou. UNBR nu are nicio legatura cu asta.;)

@ioana marc

Aici cred ca aveti mai multe sanse sa primiti un raspuns!:)
www.avocatnet.ro/content/for...