Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... PARTICIPARE CONCURS SNG DUPA REABILITARE
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

PARTICIPARE CONCURS SNG DUPA REABILITARE

Buna seara,
Credeti ca as putea sa particip la concursul de admitere in SNG(Scoala Nationala de Grefieri) dupa ce voi fi reabilitat?
Conditiile de participare la examen prevad sa nu ai antecedente penale...Dar din moment ce mi se sterge din cazier fapta as putea sa particip?
Astept cu interes raspunsul dvs.(ca sa stiu daca ma mai apuc de invatat sau nu...)
si eu as dori sa aflu daca pot sa fac acelasi lucru, sau ptr examen in barou, multumesc

Subiect: PARTICIPARE CONCURS SNG DUPA REABILITARE
Buna seara,
Credeti ca as putea sa particip la concursul de admitere in SNG(Scoala Nationala de Grefieri) dupa ce voi fi reabilitat?
Conditiile de participare la examen prevad sa nu ai antecedente penale...Dar din moment ce mi se sterge din cazier fapta as putea sa particip?
Astept cu interes raspunsul dvs.(ca sa stiu daca ma mai apuc de invatat sau nu...)

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
Follow us: Avocatnetro on Facebook