Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... anulare titlul de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

anulare titlul de proprietate

pot solicita in instanta anularea unui titlu de proprietate emis pentru o biserica adventista?exista o hotarare de guvern care sa le ateste proprietatea cumva?
nu nu aveam cerere
imi pare rau, s-ar putea ca instanta sa-ti anuleze cererea ca lipsita de interes. trebuie sa gasdasti o alta chichita plauzibila care sa tina. De asemenea trebuie sa iei legatura cu un avocat care sa studieze temeinic dosarul.