Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu medical

sunt insarcinata in 15 saptamani,de la inceputul (iunie 2010)sarcini am 20 zile concediu de la medicul de fam si24 de la medic specialist ma intereseaza cate zile pot sa am de concediu medical pana intru in prenatal(31 sapt)
~ Conținut șters la cerere ~