Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intocmire acte proprietate locuinta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intocmire acte proprietate locuinta

parintii mei au construit casa in anul 1968.Atunci nu se faceau acte,dar au rol la primarie si si platesc toate taxele.Cum sa procedeze sa si faca acte pentru locuinta?
Sa promoveze actiune civila la judecatorie-hotarare care sa tina loc de act autentic.