Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Model de act aditional la un contract de prestari ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Model de act aditional la un contract de prestari servicii

Buna ziua,
Cine ma poate ajuta cu un model de act aditional la un contract de prestari servicii dintre un PFA si un SRL?
Multumesc frumos.
nu exista un model. Act aditional, incheiat astazi........ la sediul sc...... prin prezentul act aditional partile sint de acord sa modifice prevederile cuprinse in art.... astfel:............ Incheiat in doua exp. cu aceiasi valoare juridica , cite unul pentru fiecare parte.
Facturarea separata a unui proiect adiacent celui scris in contract se integreaza tot la obiectul contractului? Sau este suficient sa adaug ca o clauza separata, unde sa se specifice ca va fi o factura separata la finalizarea respectivului proiect?