Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor proaspat absolvent
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

proaspat absolvent

Sunt proaspat absolvent si licentiat al facultatii de contabilitate si informatica de gestiune. As dori sa lucrez part time ( chiar neplatit) pe langa un contabil din orasul Buzau...Doresc aceasta pentru a ma initia practic in acest domeniu. Multumesc anticipat.
17pyd, utilizator
Cum merge ?