Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... mutare revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

mutare revisal

Stie cineva daca se poate muta programul cu toate datele dintr-un calculator in altul? Si daca da, cum?
Da!
Se poate muta programul,mie mi l-a mutat cel care se ocupa de IT.
Dureaza cam 2-3 ore.
aha...am inteles....deci nu e imposibil :D:D

mersi mult de raspuns =D>

si inca o intrebare care nu are legatura cu subiectul dar....incerc......stie cineva daca vor mai fi la anul carnetele de munca asa pe hartie? si sa fie completate de mana?
Buna seara, va rog sa ma indrumati si pe mine sa pot efectua mutarea programului Revisal de pe un calculator pe altul. Ca sa introduc din nou, imi iese par alb pana termin. Multumeasc anticipat.
Mergeti in C / Program Files si copiati intreg folderul REVISAL pe un stick sau CD si apoi il puneti in celalalt calculator .. nu dureaza decat cateva minute intreaga operatie.
Pe calculatorul nou trebuie sa aveti instalat programul REVISAL.