Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

am preluat o firma de consultanta si as vrea sa stiu cum se procedeaza in cazul in care vreau sa transfer revisalul la calculatorul de acasa , are mai multe firme si multi salariati si nu as vrea sa introduc toate datele din nou? credeti ca este posibil?
Da, se poate muta REVISAL-ul de pe un calculator pe altul.
cum????

Mergeti in C / Program Files si copiati intreg folderul REVISAL pe un stick sau CD si apoi il puneti in celalalt calculator .. nu dureaza decat cateva minute intreaga operatie.
Pe calculatorul nou trebuie sa aveti instalat programul REVISAL.
multumesc!!!!