Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Cum se iau deciziile intr-o unitate scolara si cate ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Cum se iau deciziile intr-o unitate scolara si cate decizii pot fi luate intr-o zi

Buna ziua, as dori sa va intreb cate decizii pot fi luate intr-o singura zi intr-o unitate scolara? Daca trebuie sa iau o decizie cu incetarea contractului de munca si totodata cu ineceperea unui nou contract de munca pentru aceeasi persoana, deciziile pot fi luate in aceeasi zi?
decizii se pot lua ori de cate ori situatia o impune, si toate in aceeasi zi, daca este necesar. :)