avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 974 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Cum se iau deciziile intr-o unitate scolara si cate ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Cum se iau deciziile intr-o unitate scolara si cate decizii pot fi luate intr-o zi

Buna ziua, as dori sa va intreb cate decizii pot fi luate intr-o singura zi intr-o unitate scolara? Daca trebuie sa iau o decizie cu incetarea contractului de munca si totodata cu ineceperea unui nou contract de munca pentru aceeasi persoana, deciziile pot fi luate in aceeasi zi?
Cel mai recent răspuns: mihaicalinescu2005 , utilizator 23:39, 31 August 2010
decizii se pot lua ori de cate ori situatia o impune, si toate in aceeasi zi, daca este necesar. :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urgent - cim perioada determinata care expira duminica cioc natalia cioc natalia Buna ziua, Va rog mult de tot sa ma lamuriti in urmatoarea problema: am un cim care expira duminica, si doresc sa-i fac prelungire. Cum se opereaza in ... (vezi toată discuția)
Somaj pentru profesorii suplinitori matyz20 matyz20 Buna ziua! Am o presimtire ca contractul de munca ce expira la data de 31.08.2011 ca profesor suplinitor calificat, nu va mai fi prelungit. Am o vechime in ... (vezi toată discuția)
Angajarea unui pfa Bbya Bbya Buna ziua as dori sa angajez in calitate de S.C. un fost activist P.F.A. care va fi angajat in cadrul unui Contract individual de munca.Cum il angajez daca nu ... (vezi toată discuția)