Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Plan de masuri privind colectarea selectiva a ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Plan de masuri privind colectarea selectiva a deseurilor in institutii publice

Va rog daca se poate sa ma ajutati cu un model de Plan de masuri privind colectarea selectiva a deseurilor in institutii publice. Va multumesc
Daca aveti un model de plan de masuri privind colectarea selectiva a deseurilor, va rog sa ma ajutati si pe mine. Va multumesc.
Este postat un model de plan de masuri pe www.cosurigunoi.ro
Va multumesc din tot sufletul.