Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Un cetatean turmentat de nedumeriri
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Un cetatean turmentat de nedumeriri

Sunt pensionar si am o conventie prin care scriu lunar un articol de specialitate intr-o revista. Mi se retine impozit iar prin declaratia 200 platesc rectificari. As dori sa stiu daca trebuie sa completez noile declaratii privind plata CAS, somaj si sanatate. Multumesc.
daca sunteti pensionar, nu! v-am mai raspuns la aceasta intrebare si pe alte forumuri