Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Salar contabil
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Salar contabil

Buna tuturor,

Am si eu o intrebare poate putin ciudata: vrea cineva sa ma angajeze contabil si habar n-am cat sa-i cer sa nu ma fac de cacao singur.
Firma: ferma de porci (cca 2000, subventii etc), 3 magazine, camera frigo, carmangerie, pensiune si magazin mixt (industrial). Cifra de afaceri circa 100-150 mii RON/luna, 30 angajati, masini, utilaje etc. Misiunea mea ar fi ca part time (2-4 ore pe zi) sa fac contabilitatea lor. Este acolo o fata care face receptiile la zi.
Oare cat as putea sa-i cer ca si salar pe luna. Mantionez ca firma e in provincie, nu in Bucuresti.
Va multumesc anticipat.
300 E:)
Daca stiti ca stapaniti situatia, intrebati : Cat imi dai ca sa raman !
Pe un ton relativ glumet.

:luck:

300 eur este putin ! Eu as negocia la 600 eur...cel putin.
ContSters109653, utilizator
ana_abo a scris:

300 E:)

doar atat? prea putin
si nici cu ce a scris corina nu sunt de acord
cel putin 500e net
maran corina a scris:
300 eur este putin ! Eu as negocia la 600 eur...cel putin.

Corect!Aici sunt de acord cu tine.
Multumesc "Ana-Abo","Maran Corina"..si eu initial m-am gandit undeva la 1500 ron...o seara buna.

Astept si alte pareri, daca se poate. Ma mentionez ca in legatura de ferma am de facut o gramada de statistici si am de suportat aproape zilnic garda pentru ca se beneficieaza de subventii.... merita pentru 300 eur?