Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocat(a) foarte buna
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocat(a) foarte buna

Buna seara,

poate imi poate recomanda cineva un (o) avocat (a) extrem de bun (a) in drept civil din Brasov. Legea 10, legea 221. Sint cetatean strain, in caz ca are o relevanta chestiunea asta.

Multumesc
O sa ii rog pe eventualii doritori sa va contacteze prin mesaj privat.

De asemenea, ati incercat sa cautati in Catalogul Consultantilor Avocatnet.ro? Acolo sunt listati 30 de avocati din Brasov.

www.avocatnet.ro/content/con...
Avocatii din Brasov de pe forum?Asta si ptr ca eu sunt nascuta si crescuta o perioada in Brasov.
Mersi pt. raspunsul rapid si acum o mica gluma (viata e destul de trista) din acei 30 de avocati, probabil ii cunosc deja pe 31. De 13 ani de cind sint in procese, am o uzura destul de mare la avocati, din cauza asta caut pe cineva foarte!!! bun.

Deasemenea multumesc pentru oferta, sper sa primesc ceva multumitor.

@Gabrielle, nu neaparat de pe forum, poate sa fie si cineva care nu circula prin forumuri, sa fie bun (a). Frumos brasovul, din pacate nu l-am mai vazut de citiva ani buni....
Gluma dvs.cu " din acei 30 avocati, probabil il cunosc deja pe cel de-al 31-lea" e dupa cum este vorba aceea" unde sunt 2 avocati sunt trei pareri"!
Puteti angaja un avocat si din alt barou nu neaparat din Brasov, avocatii au dreptul sa pledeze la orice instanta din tara, indiferent de baroul din care fac parte.