avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 585 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocat(a) foarte buna
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocat(a) foarte buna

Buna seara,

poate imi poate recomanda cineva un (o) avocat (a) extrem de bun (a) in drept civil din Brasov. Legea 10, legea 221. Sint cetatean strain, in caz ca are o relevanta chestiunea asta.

Multumesc
Cel mai recent răspuns: swirlpeepz , utilizator 13:57, 9 Septembrie 2010
O sa ii rog pe eventualii doritori sa va contacteze prin mesaj privat.

De asemenea, ati incercat sa cautati in Catalogul Consultantilor Avocatnet.ro? Acolo sunt listati 30 de avocati din Brasov.

www.avocatnet.ro/content/con...
Avocatii din Brasov de pe forum?Asta si ptr ca eu sunt nascuta si crescuta o perioada in Brasov.
Mersi pt. raspunsul rapid si acum o mica gluma (viata e destul de trista) din acei 30 de avocati, probabil ii cunosc deja pe 31. De 13 ani de cind sint in procese, am o uzura destul de mare la avocati, din cauza asta caut pe cineva foarte!!! bun.

Deasemenea multumesc pentru oferta, sper sa primesc ceva multumitor.

@Gabrielle, nu neaparat de pe forum, poate sa fie si cineva care nu circula prin forumuri, sa fie bun (a). Frumos brasovul, din pacate nu l-am mai vazut de citiva ani buni....
Gluma dvs.cu " din acei 30 avocati, probabil il cunosc deja pe cel de-al 31-lea" e dupa cum este vorba aceea" unde sunt 2 avocati sunt trei pareri"!
Puteti angaja un avocat si din alt barou nu neaparat din Brasov, avocatii au dreptul sa pledeze la orice instanta din tara, indiferent de baroul din care fac parte.

Alte discuții în legătură

Urgent-caut avocat ploiesti!!! ana-miclea ana-miclea Va rog din suflet sa ma ajutati. Caut un avocat/a din Ploiesti, cel mai bun cu putinta specializat in penal pentru a-l reprezenta pe sotul meu, in prezent ... (vezi toată discuția)
Probleme cu un avocat dumutaadrian dumutaadrian Buna ziua,am si eu o problema.Am un proces si mi-a fost desemnat un avocat din oficiu,si pur si simplu nu face nimik,absolut nimik.inteleg ca daca nu sunt ... (vezi toată discuția)
Talharie TTTTTT TTTTTT buna ziua ! XXX cu dimiciliul in XXX este chemat in aceasta instanta XXX in ziua de XXX ora XXX in calitate de inculpat in proces cu XXX in calitate de parte ... (vezi toată discuția)