Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... A mai trecut o saptamana! Va doresc un sfarsit de ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

A mai trecut o saptamana! Va doresc un sfarsit de saptamana minunat!

Cum v-am mai spus ,eu am 37 de ani, voi cei care va puteti lauda ca a-ti trecut prin doua regimuri(comunist si democrat)ca si mine,cum vi se pare trecerea timpului acum?
Pentru mine trecea foarte repede, cand eram in vacanta si mai erau 2 saptamani si incepea noul an scolar,mai ales ca abia la inceput de septembrie la tara era cea mai mare distractie si noi trebuia sa ne intoarcem acasa si parintii ne luau la verificat caietele cu temele pentru vacanta,care caiete erau "curate",si incepea nebunia cu rezolvarea problemelor, nu mai iesiam afara,ca trebuia sa citim lectura obligatorie,hai ca nu o mai lungesc,stiti si voi cum era si intelegeti ce vreau sa spun!Era copilaria!
Hai sa mai fim copii!

P.S.
Si totusi,eu cu cine votez?
vezi discutiile deschise de mine!
Nostalgie.... dulce melodie.....
Asemenea ....:D
O discutie initiata de cerda ar fi aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Discutie cu tema asemanatoare (copilaria) este si aici:
www.avocatnet.ro/content/for...