Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... OUG 50 si Banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

OUG 50 si Banca

Daca am facut o adresa catre banca prin care nu sunt de acord cu comisionul de risc, iar in caz de raspuns nefavorabil nu voi merge la Anpc decat peste cativa ani, voi mai putea avea castig de cauza?
Reveniti cu intrebarea peste ... cativa ani!