Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate chestionare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

chestionare

cum intru la chestionare, va rog ajutati-ma, cont mi-am facut dar mai departe nu gasesc nicaieri chestionarele:ban:
Ce fel de chestionare cautati ?
Daca va referiti la site_ul www.drpciv.ro,sus in partea dreapta aveti Autentificare ,introduceti adresa de e-mail si parola,dupa logare intrati in meniul din partea stanga a paginii la Servicii on-line si alegeti Testare examen online.Chestionarele merg doar daca deschideti pagina cu Internet Explorer.