avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 504 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate chestionare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

chestionare

cum intru la chestionare, va rog ajutati-ma, cont mi-am facut dar mai departe nu gasesc nicaieri chestionarele:ban:
Cel mai recent răspuns: rares85 , utilizator 23:40, 18 Septembrie 2010
Ce fel de chestionare cautati ?
Daca va referiti la site_ul www.drpciv.ro,sus in partea dreapta aveti Autentificare ,introduceti adresa de e-mail si parola,dupa logare intrati in meniul din partea stanga a paginii la Servicii on-line si alegeti Testare examen online.Chestionarele merg doar daca deschideti pagina cu Internet Explorer.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Portalul instantelor ionelushh ionelushh sint interesat sa gasesc niste hotariri de la o anumita judecatorie despre o anumita persoana. am intrat pe portalul JUS.RO,,dar nu stiu cum sa folosesc ... (vezi toată discuția)
112 ma dispera danadanei danadanei de ce primesc un astfel de mesaj :Starea: <<Fisierul depus nu este o declaratie D112 Eroare: Certificatul nu este unul achizitionat de la furnizorii de ... (vezi toată discuția)
Nu reusesc sa-mi vizualizez mesajele pe yahoo! avTodincaVeronica avTodincaVeronica De cateva zile, daca intru pe adresa de yahoo si incerc sa vad ce mesaje am primit de la avocatnet.ro, nu imi apare nimic si nu pot sa le vizualizez. Jos ... (vezi toată discuția)