Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Portalul instantelor
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Portalul instantelor

sint interesat sa gasesc niste hotariri de la o anumita judecatorie
despre o anumita persoana.
am intrat pe portalul JUS.RO,,dar nu stiu cum sa folosesc motorul de cautare
si nu am nici numere de dosar
de fapt persoana are vreo 2-3
ma ajuta mult intru-n proces cu aceasta persoana.
e vorba de 2 copii INTRU-UN DIVORT
VA MULTUMESC MULT DE TOT
ARE SI O AMENDA
SI A AVUT OCONDAMNARE DE MALTRATARE SI CEVA FURTURI
TOATE ASTEA MA AJUTA DAR NU STIU CUM SA LE GASESC
Accesati [ link extern ] / ,
Cautati judecatoria care va intereseaza, intrati in meniul dosare, apoi introduceti in una din cele trei ferestre din partea de sus a ecranului, cea in dreptul careia scrie parte numele persoanei.
ContSters103772, utilizator
de regula dupa ce ati aflat nr. de dosar si nr. solutiei din dosar puteti accesa si sectiune jurisprudenta on-line si gasiti textul inegral al sentintei.
nu reusesc sa gasesc acea persoana
adica dosarele