avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 435 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă Portalul instantelor
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

Portalul instantelor

sint interesat sa gasesc niste hotariri de la o anumita judecatorie
despre o anumita persoana.
am intrat pe portalul JUS.RO,,dar nu stiu cum sa folosesc motorul de cautare
si nu am nici numere de dosar
de fapt persoana are vreo 2-3
ma ajuta mult intru-n proces cu aceasta persoana.
e vorba de 2 copii INTRU-UN DIVORT
VA MULTUMESC MULT DE TOT
ARE SI O AMENDA
SI A AVUT OCONDAMNARE DE MALTRATARE SI CEVA FURTURI
TOATE ASTEA MA AJUTA DAR NU STIU CUM SA LE GASESC
Cel mai recent răspuns: ionelushh , utilizator 18:13, 17 Noiembrie 2011
Accesati [ link extern ] / ,
Cautati judecatoria care va intereseaza, intrati in meniul dosare, apoi introduceti in una din cele trei ferestre din partea de sus a ecranului, cea in dreptul careia scrie parte numele persoanei.
Ultima modificare: Sâmbătă, 10 Septembrie 2011
ContSters103772, utilizator
de regula dupa ce ati aflat nr. de dosar si nr. solutiei din dosar puteti accesa si sectiune jurisprudenta on-line si gasiti textul inegral al sentintei.
nu reusesc sa gasesc acea persoana
adica dosarele

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Chestionare monica_blonda monica_blonda cum intru la chestionare, va rog ajutati-ma, cont mi-am facut dar mai departe nu gasesc nicaieri chestionarele:ban: (vezi toată discuția)
Buna ziua - dosar de negasit pe portalul instantelor de judecata nico7777 nico7777 Va rog sa-mi spuneti, daca este posibil ca un dosar sa nu apara pe site-ul just.ro desi astazi a avut loc prima sedinta pentru judecarea cauzei ( asta afirma o ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa aflu o hotarire judecatoreasca? juheress juheress buna seara. exista vreo posibiltate de a afla informatii despre o hotarire judecatoreasca on-line? ar fi acest site: http://portal.just.ro/Index.aspx, dar nu ... (vezi toată discuția)