Forum Discuţii juridice Executare silită Perimare executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Perimare executare silita

Care este termenul legal pentru ca o executare silita sa perime? Incuvintarea executarii se face in februarie pe 18 iar pana in septembrie 20 nu se intreprinde nici o alta formalitate.
Se considera perimata? Ce ar trebui sa fac?
Va multumesc
6 luni, va trebui sa faceti o noua cerere de executare silita