Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... virarea banilor pe CM in timpul somajului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

virarea banilor pe CM in timpul somajului

Buna,
Sunt in somaj, virarea banilor se face pe data de 16-17 pe fiecare luna.
Puteti sa-mi spuneti daca a mai fost cineva in situatia in care sa aiba CM in timpul somajului, si cand se vireaza banii ?
Eu am 40 de zile de medical dar nu mi s-a virat nici un ban, si trebuia pe data de 16-17 normal.
Multumesc
Luati legatura cu Agentia de Somaj unde ati dus certificatul medical.