avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... virarea banilor pe CM in timpul somajului
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

virarea banilor pe CM in timpul somajului

Buna,
Sunt in somaj, virarea banilor se face pe data de 16-17 pe fiecare luna.
Puteti sa-mi spuneti daca a mai fost cineva in situatia in care sa aiba CM in timpul somajului, si cand se vireaza banii ?
Eu am 40 de zile de medical dar nu mi s-a virat nici un ban, si trebuia pe data de 16-17 normal.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 18:40, 20 Septembrie 2010
Luati legatura cu Agentia de Somaj unde ati dus certificatul medical.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Modificari salariale dupa revenirea din cic ContSters193126 ContSters193126 Buna ziua, Am si eu o nelamurire cu privire la reintoarcerea din CIC, va rog sa fiti rabdatori cu mine... In contractul de munca de la societatea la care ... (vezi toată discuția)
Cand primesc indemnizatia de somaj? DeliM DeliM Va rog sa-mi spuneti cam in cat timp ,de la data inregistrariii ca si somer,sunt virati banii in contul persoanei in cauza. Multumesc (vezi toată discuția)
Indemnizatie somaj my23 my23 Buna ziua, Daca luna aceasta pe 14 ma duc la 1 viza pt somaj in cat timp mi se vireaza banii pe card? Multumesc (vezi toată discuția)