Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... radierea concesiunii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

radierea concesiunii

in ce baza se radiaza dreptul de concesiune din cartea funciara
Ca urmare a rezilierii, anularii, nulitatii contractului sau urmare a ajungerii acestuia la termen si neprelungirii.
...sau cand concesionarul cumpara terenul...