avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1800 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratii sanatate pentru firme fara angajati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratii sanatate pentru firme fara angajati

Buna ziua,
Va rog sa mi spuneti daca se depun la Casa de sanatate declaratii cu valoare zero.
Firma are un singur angajat, iar acest in luna august a fost in concediu fara plata.
Va multumesc,
Cel mai recent răspuns: lili2003stoica , utilizator 12:06, 28 Septembrie 2010
daca a are salariati si au fost in fara plata se depune declaratie cu zerouri

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu maternitate andex andex Buna ziua, Am o angajata care este in concediu prenatal. Fiind noua in domeniu, nu prea stiu cum sa completez declaratiile BASS , CASS si statul de ... (vezi toată discuția)
Se depun declaratii daca toti angajatii sunt in concediu fara plata sabin130ro sabin130ro Am si eu o intrebare care ma roade, daca la o firma toti angajatii au fost in luna decembrie in concediu fara plata, trebuiesc depuse declaratii (la: itm, ... (vezi toată discuția)
Poate fi folosit, la recalculare pensiei, fluturasul cu diferentele salariale? anele2010 anele2010 In carnetul de munca al unui pensionar cumulard, o institutie a completat activitatea/salariul, pt perioada mai-august 2010 (4 luni). In septembrie ... (vezi toată discuția)