Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratii sanatate pentru firme fara angajati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratii sanatate pentru firme fara angajati

Buna ziua,
Va rog sa mi spuneti daca se depun la Casa de sanatate declaratii cu valoare zero.
Firma are un singur angajat, iar acest in luna august a fost in concediu fara plata.
Va multumesc,
daca a are salariati si au fost in fara plata se depune declaratie cu zerouri