Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... impozit minim
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

impozit minim

nu stu daca este adevarat .....am scapat de impozitul minim?=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>
Pe trim III inca se plateste impozit minim dar din trim IV nu se mai plateste.