Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Impozitul minim
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Impozitul minim

S-a publicat O.U.G. 87/2010 privind abrogarea impozitului minim si O.U.G. 88/2010 privind modificarea Codului de Procedura Fiscala - M.O. 669/30.09.2010.

[ link extern ]
Ana Muntianu, Consultant fiscal
Magda Staicu, Consultant fiscal
Multumesc mult, Magda!

M-a indus in eroare faptul ca in "titulatura" scrie ca este vorba de modificarea OPANAF 2520/2010 si de aceea nu am accesat link-ul.

Proiect de Ordin al preşedintelui Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală pentru modificarea şi completarea Ordinului preşedintelui Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală nr.2520/2010 privind depunerea declaraţiilor fiscale prin mijloace electronice de transmitere la distanţă de către contribuabilii mari şi mijlocii"
Proiect Ordin
Anexa 1
Anexa 2
Anexa 3

Inca o data iti multumesc.