Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... preaviz
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

preaviz

Marturisesc ca mi-am gasit un post mai bun si as dori ca in perioada de preaviz dupa ce mi-am dat demisia sa imi iau concediu de odihna care nu este intreg de la inceputul anului,se poate?
Da, este posibil ca pe perioada de preaviz sa va luati CO.